Rekrutacja

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szkoła oferuje naukę trzech języków obcych – angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego już od najmłodszych klas, w tym języka angielskiego codziennie oraz zajęcia z native speakerem w klasach I-VIII.

Placówka zapewnia komfort nauki w klasach do 16 uczniów. Proponuje zwiększoną ilość godzin najważniejszych przedmiotów: języka polskiego, angielskiego i matematyki oraz naukę gry w szachy już od pierwszej klasy.

Katolicka Szkoła Podstawowa kształtuje postawy i wpaja wartości chrześcijańskie. Atutem szkoły jest doceniana od wielu lat przez rodziców rodzinna atmosfera i zwiększone poczucie bezpieczeństwa.

Szkoła zaprasza uczniów z całej Oleśnicy i oferuje możliwość bezpłatnego dowozu dzieci.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

ZASADY PROCESU REKRUTACJI

 1. W sprawie ewentualnego przyjęcia ucznia do klas I – VIII, prosimy o kontakt z sekretariatem Katolickiej Szkoły Podstawowej.
 2. Jeśli posiadamy wolne miejsce w danej klasie, zapraszamy Rodziców do obejrzenia szkoły, zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz na  spotkanie z wicedyrektorem lub dyrektorem szkoły.
 3. W procesie rekrutacji bierzemy pod uwagę:
  oceny klasyfikacji,
  zachowanie ucznia,
  wynik rozmowy rekrutacyjnej podczas spotkania.
 4. Ostateczną decyzję o przyjęciu ucznia podejmuje dyrektor szkoły.
 5. Po  pozytywnej decyzji ze strony Rodzica i dyrektora, następuje podpisanie umowy ze szkołą.
 6. Uczeń może nie zostać przyjęty do szkoły bez podania przyczyny.

Pobraną i wypełnioną kartę zapisu należy złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. Malinowskiego 5 lub u wicedyrektora szkoły ul. Północna 16.

Poniżej karta zapisu ucznia z klauzurą dotyczącą RODO.