Zapraszamy na Dzień Otwarty!

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy ogłasza nabór na nowy rok szkolny i zaprasza uczniów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w poniedziałek 4 marca o godz. 17:00. 

W programie spotkanie z dyrektorem oraz prezentacja szkoły połączona z ciekawymi warsztatami z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych. Ponadto przyszli uczniowie będą mogli wziąć udział w lekcji kaligrafii i spotkają się z postaciami historycznymi.

Szkoła oferuje naukę trzech języków obcych – angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego już od najmłodszych klas, w tym języka angielskiego codziennie oraz zajęcia z native speakerem w klasach I-VIII.

Placówka zapewnia komfort nauki w klasach do 16 uczniów. Proponuje zwiększoną ilość godzin najważniejszych przedmiotów: języka polskiego, angielskiego i matematyki oraz naukę gry w szachy już od pierwszej klasy.

Katolicka Szkoła Podstawowa kształtuje postawy i wpaja wartości chrześcijańskie. Atutem szkoły jest doceniana od wielu lat przez rodziców rodzinna atmosfera i zwiększone poczucie bezpieczeństwa.

Szkoła zaprasza uczniów z całej Oleśnicy i oferuje możliwość dowozu dzieci.